Design
Projektowanie graficzne

W JPM Marketing nie tworzymy tylko grafik. Kreujemy historie, inspiracje i emocje za pomocą pikseli. Nasza pasja do designu jest motorem napędowym każdego projektu, który realizujemy.

Wierzymy, że design to więcej niż tylko estetyka. To potężne narzędzie do komunikacji, które może przekształcić pomysły w rzeczywistość.

Train with Pawel. Personal training

Starannie opracowany projekt graficzny, spójny i inspirujący, pomaga przekazywać przesłanie identyfikacji wizualnej i zachęcać ludzi do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Estetyka została starannie opracowana, aby odzwierciedlać wartości i misję, zachęcać do aktywności fizycznej oraz tworzyć przyjazne i inspirujące środowisko dla klientów Pawła.
Strona internetowa: www.trainwithpawel.com

Bloom. Gabinet psychoterapii

Projekt graficzny strony i brandingowy Bloom. Gabinet Psychoterapii jest delikatny, spokojny i przyjazny.

Jest on zgodny z ideą psychoterapii jako procesu wzrostu i rozwoju, co pomaga budować zaufanie i zachęcać klientów do korzystania z usług gabinetu. Kolorystyka, typografia i grafika tworzą spójny wizerunek marki, który przekazuje empatię i profesjonalizm.
Strona internetowa: www.gabinet-bloom.pl

Primomill. Digital maker

Stworzyliśmy logo, które jest minimalistyczne, ale jednocześnie znaczące. Wyraziste linie i proporcje symbolizują stabilność, jednocześnie wskazując na innowacyjny charakter marki.

Odświeżone logo i branding marki Primomill nie tylko zwracają uwagę, ale także przekazują nowoczesność i profesjonalizm. Kolorystyka, typografia i grafika tworzą spójny wizerunek marki, który idealnie odzwierciedla wartości i charakter Primomill, przyciągając jednocześnie nowe grono klientów..
Strona internetowa: www.primomill.com