SEO
Optymalizacja, linkowanie

Internet stał się jednym z najważniejszych dostępnych kanałów komunikacji i sprzedaży, dlatego też strategia online stanowi bardzo ważny element Twojej strony internetowej.

W JPM Marketing opracowaliśmy rozwiązania internetowe i uzyskaliśmy na przestrzeni lat szeroką wiedzę na temat optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Dla każdej strony internetowej, opracowujemy konkretną i indywidualną koncepcję SEO w celu osiągnięcia maksymalnej pozycji w wyszukiwarce Google.

Pozycjonowanie

Rozpocznij działania SEO już dziś!


Za sprawą długoletniego doświadczenia i szerokiego portfolio klientów JPM Marketing skutecznie zadba o pozycjonowanie nawet w branżach uważanych za trudne oraz konkurencyjne. Co więcej, nie zależy nam wyłącznie na pozycji twojej strony w Google. Równie istotne jest przełożenie widoczności w wyszukiwarce na efekt biznesowy. Użytkownik pozyskany dzięki naszej współpracy na gruncie SEO nie będzie biernym obserwatorem, lecz aktywnym klientem.


Pozycjonowanie strony przy współpracy z JPM Marketing to coś więcej niż walka o dobrą widoczność na konkretne frazy kluczowe. O co dbamy?

 • Pozycjonowanie w oparciu o optymalizację techniczną strony internetowej, w tym poprawę szybkości działania oraz dostosowanie do potrzeb użytkowników.
 • Zaadaptowanie treści strony pod wymogi SEO przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wartości merytorycznej oraz stylistycznej.
 • Uczciwe definiowanie celów i późniejszą mierzalność założeń oraz osiąganych wyników.
 • Łączenie działań organicznych z płatnymi kampaniami SEM.
 • Najwyższe standardy zabiegów off-site, takich jak pozyskiwanie linków ze źródeł o wysokim autorytecie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Wypełnij formularz kontaktowy.
  Nasz doradca skontaktuje się z Tobą!

  Administratorem Państwa danych osobowych jest JPM Marketing. Agencja interaktywna Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 70. czytaj dalej...

  Jeśli korzystasz z internetu, dobrze znasz potęgę Google. Jeśli chcesz wykorzystać ją do promowania swoich produktów lub usług, powinieneś dodatkowo zainteresować się SEO. Optymalizacja strony internetowej z myślą o wyszukiwarkach to szeroka dziedzina, ale na start wystarczy ci podstawowa wiedza: dzięki lepszej pozycji w Google zyskasz mrowie klientów, a efekty pracy nad pozycjonowaniem prześledzisz i zmierzysz co do użytkownika. Szczegóły? Tym zajmiemy się my.

  Bez względu na to, czy jesteś małą firmą, start-up'em potrzebującym odkrycia, średnim biznesem gotowym na następny poziom rozwoju lub wielką organizacją dążącą do zwiększenia obszaru działania - stworzymy kampanię SEO odpowiednią do twoich potrzeb i budżetu. Dzięki pełnej widoczności raportów i analiz kampanii, będziesz mógł na bieżąco obserwować skuteczność.