Pasjonaci w dostarczaniu sukcesu

Zadaniem JPM Marketing jest pomoc partnerom biznesowym, aby stali się skuteczni w cyfrowym świecie. Dostarczamy skrojone na miarę strony www i serwisy internetowe dla lokalnych firm oraz dla globalnych marek.

 

STO. Budować świadomie

Strona korporacyjna Sto była dla nas sporym wyzwaniem. Podczas realizacji projektu musieliśmy opanować od podstaw CMS FirstSpirit. Skomplikowana i rozbudowana struktura strony oraz ścisłe wytyczne działu marketingu były kluczowymi elementami i wymagały od nas odpowiedniego planowania poszczególnych elementów strony oraz doskonałej komunikacji.

W ramach projektu zbudowaliśmy od podstaw nową stronę polskiego oddziału Sto.ODWIEDŹ STRONĘ

Marcin Kwaśny. Oficjalna strona aktora

W ramach współpracy z Marcinem Kwaśnym wykonaliśmy świetną stronę www w technice parallax scrolling w wersji polskiej oraz angielskiej. Odpowiednia optymalizacja SEO pozwoliła na zajęcie pierwszej pozycji w wyszukiwarce Google nad Wikipedią, Filmweb'em czy Filmem polskim.

Wyniki brandowe prezentują się naprawdę wyśmienicie. Stworzenie strony internetowejODWIEDŹ STRONĘ

ZoZo Design. Biżuteria modowa

W ramach współpracy podjęliśmy się wykonania sklepu eCommerce. Kilka tysięcy produktów, ponad 100 000 użytkowników, personalizacja produktów wymagała od nas zastosowania odpowiednich rozwiązań.

Stworzenie sklepu internetowego, rozwój, obsługa, prowadzenie kampanii Google AdsODWIEDŹ STRONĘ

ZoZo Home. Świeczki, dyfuzory, akcesoria

Warstwa wizualna jest istotną częścią każdego naszego projektu. W przypadku sklepów internetowych z branży Fashion oraz Home Decor konkuruje się jednak ze stronami internetowymi dopieszczanymi przez lata. Tym większą dumą może nas napawać realizacja dla ZoZo Home, łącząca nienaganne wykonanie techniczne z formą zjawiskową tak bardzo, jak zasługiwał na to wyjątkowy charakter marki.

Zaprojektowanie sklepu internetowego, wdrożenieODWIEDŹ STRONĘ

Biker Market. Odzieżą motocyklowa, części, akcesoria

Podstawą każdego udanego projektu e-commerce jest wsparcie technicznej perfekcji oraz trafionego designu dodatkowymi działaniami. W przypadku realizacji dla sklepu motocyklowego Biker Market strzałem w dziesiątkę okazały się działania SEO, które pozwoliły przebić się do TOP3 w wynikach wyszukiwania na konkurencyjne frazy związane z asortymentem produktowym.

Wykonanie sklepu internetowego, wdrożenie, optymalizacja SEOODWIEDŹ STRONĘ

ArtPiknik Festival. Koncerty, teatry, wystawy

Skuteczność nawet najlepszego projektu obywatelskiego zależy nie tylko od merytorycznej warstwy, ale również od jego obecności w sieci. Pomysł społecznego upiększenia Szczecinka zdobył najwięcej głosów w głosowaniu na Budżet Obywatelski tego miasta w 2022 roku. Wierzymy, że przygotowany przez nas landing page projektu dołożył swoją cegiełkę do ubarwienia życia mieszkańców!

Wdrożenie strony internetowej na podstawie projektu, optymalizacja SEOODWIEDŹ STRONĘ

BergerLab. Laboratorium techniki dentystycznej

Web design, wdrożenie, optymalizacja SEO


ODWIEDŹ STRONĘ

Trattoria Casa Mia & Mood Cafe. Restauracja włoska

Web design, Social Media


ODWIEDŹ STRONĘ

Departament Uzbrojenia

Web design, eCommerce


ODWIEDŹ STRONĘ
 

Możemy tak bez końca!