JPM Marketing. Agencja interaktywna


Skuteczne rozwiązania
online dla Twojego biznesuOferujemy strony www, sklepy oraz serwisy internetowe. Zapewniamy pełne wsparcie: od pomysłu, przez realizację, aż do wdrożenia projektu.

Możesz także liczyć na opracowaną indywidualnie dla Twojego biznesu, strategię działań marketingowych wraz z kampanią reklamową. Działamy na rynku usług internetowych od pięciu lat. Przez ten czas wiele się nauczyliśmy i zebraliśmy sporo doświadczeń. Niemniej jednak sukcesywnie podnosimy kwalifikacje naszego zespołu, szkolimy się aby być zawsze na bieżąco i móc z zapałem i pełnym profesjonalizmem realizować nowe wyzwania.


Stefania Wasil - JPM Marketing

Stefania Wasil
Graphic Designer

Stefa kocha projektowanie i grafikę. Do wszystkich zadań związanych z estetyką stron internetowych podchodzi z dużym zaangażowaniem, czego efektem jest wysmakowana oprawa graficzna.


Jacek Wróblewski - JPM Marketing

Jacek Wróblewski
Founder, Front End Developer

Nieustannie nastawiony na rozwój napędza biznes do przodu. Działa zadaniowo, pozostawiając przy tym sobie i zespołowi pole do swobodnego działania. Certyfikowany specjalista Google AdWords [zobacz certyfikat].


Radosław Szczytyński - JPM Marketing

Radosław Szczytyński
Creative Designer

Radek jest integralną częścią naszego zespołu kreatywnego. W jego ręce trafiają wszystkie działania prowadzące do stworzenia mocnej marki na rynku. Takiej, która pozwoli zdobyć przewagę nad konkurencją, a swoją symboliką przywiąże klienta do produktu na długi czas.

JPM Marketing


Radosław Szczytyński - JPM Marketing

Angelika Duda
Copywriter

Nie każdy, przyjemny do czytania tekst sprzeda Twój produkt lub usługę. Angelika dobrze o tym wie, dlatego możesz być pewien, że tak ubierze w słowa ludzkie emocje, pragnienia i potrzeby, aby te w magiczny sposób zmaterializowały się w konkretnym dla Ciebie celu.


businesslink &
JPM Marketing


Znajdujemy się w świetnej lokalizacji w PGE Narodowy w przestrzeni biurowej Businesslink. Do dyspozycji naszych pracowników oddajemy siłownię, saunę, strefę relaksu z hamakami, ścianką do wspinania, piłkarzykami i fotelem masującym. Praca z nami rozpoczyna się od śniadania i dobrej kawy.

Taka atmosfera sprzyja kreatywnym pomysłom i takich właśnie osób z pomysłami poszukujemy. Jeżeli marketing internetowy jest Twoją pasją napisz do nas na pewno się skontaktujemy.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Wyślij swoje CV na adres: [email protected]


884 888 402